Oyuncu

Kulis'te FANATİK var

12 yıldır çizgisini hiç bozmadan sanat ve eğlence dünyasında kendine edindiği yeri başarıyla koruyan KULİSonline’nın bu yeni döneminde görüntülü röportajlar başlıyor.

Sanat ve eğlence hayatında yer alan hemen hemen bütün isimlerin yer alacağı bu röportajları keyifli izleyeceğinize inanıyoruz.

Şimdi Kulis’te Fanatik var!

Tanju ve Eda 5 yaşındaki oğulları Atlas’a o gün cenazesi olan dedesinin nereye gittiğini akılcı bir şekilde açıklamanın yolunu aramaktadırlar. Onu teselli etmek için kolay yola kaçmayıp gerçekleri anlatıp onun kendi çıkarımlarını yapmasını isterler ancak bu o kadar da kolay değildir. Tanju’nun annesi de öbür dünyayı kendi inancına göre anlatmak istemektedir. Tanju oğlunu karşısına aldığında duyup duyacağı en acı haberi alır. Dedesi ölmeden önce Atlas’ı gizlice Galatasaraylı yapmıştır. Fanatik Fenerli olan Tanju oğlunu bu illetten kurtarmak için her şeyi göze alır çünkü onun gözünde Galatasaraylılar'ın öbür dünyada gittikleri tek bir yer vardır. “Hayat bir yolculuksa, valizini ailen hazırlar”. Yaşamımızda kendimizi tanımladığımız, uğruna mücadele ettiğimiz kimliklerimizin çoğu ailemizden, çevremizden ve toplumdan, daha karar veremeyeceğimiz bir yaşta, kafamıza bir örs gibi bırakılır.

Fanatik, küçük çocukları için en iyisini yapmaya çalışırken kendilerini birbirlerine karşı çatışma içinde bulan bir ailenin komedisidir. Herkes çocuğu kendi istediği yöne yeterince çekerse ya çocuk istedikleri gibi biri olacak, ya da çocuğun kolu ellerinde kalacaktır. Michael Önder, Neslihan Arslan, Nurhan Özenen, Salih Bademci ve Çağrı Şensoy ile Siyah Beyaz ve Renkli prodüksiyonu olan Fanatik hakkında konuştuk.

Şimdi Kulis’te Fanatik var!

Röportaj: Hande Yöremen

Müzik: Laga Luga / Burak Duman

Seslendiren: Aytül Şen

https://www.kulisonline.com

Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

https://www.youtube.com/kulisonline

Neslihan Arslan https://www.instagram.com/nesly.arslan

Nurhan Özenen https://www.instagram.com/nurhan_ozenen

Salih Bademci https://www.instagram.com/bademcisalih

Çağrı Şensoy https://www.instagram.com/cagrisensoy

Siyah Beyaz ve Renkli https://www.instagram.com/siyahbeyazv...

Fanatik

Yazan: Michael Önder

Yöneten: Çağrı Şensoy

Dekor Tasarımı: Cihan Aşar

Işık Tasarımı: Emir Uğurçağ

Oyuncular (Alfabetik Sıra İle): Neslihan Arslan Nurhan Özenen Salih Bademci

Yönetmen Yard: İmer Özgün Bademci

Kontrtenor: Harun Nuri Ateş

Kostüm: Naz Özturna

Proje Asistanları: Burcu Şişli,Kadir Yıldırım,Devrim Selen Güner

Afiş Tasarım: Metin Toplu

Fotograf: Çağdaş Başar

Kategori: