Oyuncu

Kulis'te VAHŞİ BATI var

12 yıldır çizgisini hiç bozmadan sanat ve eğlence dünyasında kendine edindiği yeri başarıyla koruyan KULİSonline’nın bu yeni döneminde görüntülü röportajlar başlıyor.

Sanat ve eğlence hayatında yer alan hemen hemen bütün isimlerin yer alacağı bu röportajları keyifli izleyeceğinize inanıyoruz.

KULİSonline kanalımızda ilk KULİS konuklarımız Şehir Tiyatroları bünyesinde oynanan Vahşi Batı adlı oyununun oyuncuları Ahmet Saraçoğlu ve Serdar Orçin..

Şimdi Kulis’te Vahşi Batı var! Çağdaş Amerikan tiyatrosu ve dünya edebiyatının cesur yazarlarından Sam Shepard, en meşhur oyunu “Vahşi Batı”da rekabete sürüklenen insanların kapitalizmin çarkları arasında nasıl öğütüldüğünü anlatıyor. Amerikan toplumunun vitrininde sunulan “kutsal aile” kavramının irdelendiği bu çarpıcı öyküde, babaları çöle savrulmuş iki oğulun çatışmasının ardında yaşanan parçalanmışlık ve yozlaşma göz önüne seriliyor. Shepard’ın penceresinden gerçek batıyla yüzleştiğimizde Amerikan rüyasının nasıl bir kâbusa dönüştüğünü görüyoruz. Ahmet Saraçoğlu ve Serdar Orçin ile 13 Mart 2019’dan itibaren Şehir Tiyatroları bünyesinde oynadıkları Vahşi Batı hakkında konuştuk.

Şimdi Kulis’te Vahşi Batı var!

Röportaj: Hande Yöremen

Müzik: Laga Luga / Burak Duman

Seslendiren: Türkan Korkmaz

https://www.kulisonline.com

Kanalımıza abone olmayı unutmayın! https://www.youtube.com/kulisonline

Serdar Orçin https://www.instagram.com/serdarorcin

Ahmet Saraçoğlu https://www.instagram.com/ahmetsaracoglu

Vahşi Batı fragman https://www.youtube.com/watch?v=mo_KR...

 

Kategori: