Müzik Haber

Uzun bir süre yurt dışında yaşayan ve eğitimini orada alan sanatçı, akademik kariyerini Müjdat Gezen Konservatuvarında, Meltem Taşkıran, Toygar Işıklı, Önder Focan gibi eğitmenlerle tamamladı. Türkiye’nin önde gelen perküsyonistlerinden Engin Gürkey ile tanışmasının ardından perküsyonu, sevdiği enstrumanlar arasına ekledi. Gerek vokal ve perküsyonist olarak, festival, konser, tv programları, stüdyo kayıtları gibi etkinlik ve projelerde yer almaya başladı. Can Gürzap ve Arsen Gürzap'ın kurucusu olduğu özel bir kursta dublaj üzerine eğitim aldı.
 
Birçok animasyon, belgesel ve reklamlarda seslendirmeler yaptı. Bestecilik kimliğini de ön plana çıkaran sanatçının "Streets of Taxim", "Bosphorus", "In the Mood", "For my Lover", "End of Time" isimli ingilizce şarkıları birçok populer dijital platformlarda yayınlanarak yurt dışında ki karışık albümler içerisine girdi. 2012 senesinde chill-out festivalinin açılışında bestelerini söyleyerek diğer müzisyenlerle  birlikte yer aldı. 2013 tarihinde Ülker ve Kral Tv sponsorluğunda düzenlenen müzikal yarışma da canlı performansıyla birinci seçildi ve Türkiye Müzik Ödülleri gecesinde performansını sergiledi.

 ‘’ Yaşa Beni’’ ve ‘’İsyan’’ single çalışmalarının ardından, Sanatçı bu son projesinde, Yaşam Koçu Gözde Ateş ve Fotoğrafçı Çiğdem Tatlısert gibi profesyonel isimlerle yol alarak sözü ve müziği kendisine ait olan ve aranjörlüğünü Serdar Seçme’nin yaptığı ‘’Küp Şeker’’ isimli bestesini 3 Adım etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyicileriyle buluşturdu.