İstanbul Sahneler

MOİ Sahne’de gelecek hafta

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne 13-19 Mart haftası; birbirinden keyifli tiyatro oyunları, konserler ve sahne gösterileriyle dolu olacak. Etkinlik takvimi şöyle:

15 Mart Çarşamba günü saat 20.30’da ‘Aşk-ı Memduh’ oyunu

Aşk-ı Memduh, birbirlerinden siyahla beyaz kadar farklı olan Canan ile Memduh’un birbirlerine fayda sağlamak amacıyla girdikleri sözde ilişkiyi anlatıyor. Komik ama bir o kadar da gerçekçi oyunda Nurseli İdiz, Erhan Yazıcıoğlu, Melda Gür ve Volkan Severcan rol alıyor. Erhan Yazıcıoğlu’nun Donald Trump tiplemesi ile ilgi çektiği oyunun bazı sahnelerinde seyirci ile interaktif diyaloglar kuruluyor.

17 Mart Cuma günü saat 21.00’da ‘Mehmet Erdem’ konseri

Fizy Kış Konserleri kapsamında düzenlenen ‘Mehmet Erdem’ konserinde sanatçı sevilen şarkılarını seslendirecek.

18 Mart Cumartesi günü saat 21.00’da ‘Mabel Matiz’ konseri

Fizy Kış Konserleri kapsamında düzenlenen ‘Mabel Matiz’ konserinde sanatçı sevilen şarkılarını seslendirecek.

19 Mart Pazar günü saat 13.00’da çocuk oyunu ‘Pepee’ ve saat 20.00’da yetişkin oyunu ‘Bezirgan’

Çocukların televizyon ekranlarında severek izlediği çizgi film Pepee’nin müzikli çocuk oyunu MOİ Sahne’de izleyiciyle buluşacak. Aynı gün saat 20.00’da, Cem Davran, Erkan Can, Faruk Akgören, Bahtiyar Engin, Selin Yeninci, Aytek Önal, Simge Defne Çelik, Selim Can Yalçın, Salih Kırlı’nın rol aldığı ‘Bezirgan’ adlı oyun izleyiciyle buluşacak. Moliere’in baş yapıtı Tartuffe’ün yepyeni bir uyarlaması olan oyunun yönetmeni Yıldıray Şahinler.

 

Etkinliklerin biletleri www.biletix.com’dan ve MOİ Sahne gişesinden temin edilebiliyor. Tüm etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi www.moisahne.com adresinden alınabiliyor.

 

Ayrıntılı Bilgi

Mall of İstanbul, MOİ Sahne

Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Mahmutbey

Başakşehir/İstanbul www.moisahne.com Instagram: @moisahne Tel: 0212 801 10 88/ 400

Kategori: