KULİS online

Sinema ve dizi filmlerinin, albümlerin, kliplerin, konserlerin, reklâmların, tiyatroların, programların, gösterilerin ortaya çıkarılmasını, kadroların seçilmesini, çekimlerin nasıl geçtiğini, aralarda neler olduğunu, dekorların nasıl kurulduğunu kulisonline'dan takip edebilirsiniz.

kulis online alışılagelmişin dışında ürünün ortaya çıkarılmasında emeği geçen herkesi ve yaşanan tüm aşamaları gözler önüne seriyor. Başarılı bütün işler ekip çalışması sonucunda ortaya çıkar. Ekibin bir araya gelmesi, uyum içinde çalışmaları, yapılan işin geçirdiği bütün aşamaları kulisonline'dan takip ederken bir kere daha hayranlık duyacaksınız.

Kulis online ilk olarak 2005 yılında bir dergide başlayan serüvenine 2007'den itibaren internet sitesi olarak devam etmektedir. 

 

©Copyright 2007 kulisonline.com ve kulisonline.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz .com’a aittir. siteniz .com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.


www.kulisonline.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kulisonline.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kategori: